Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

 

VERSO

Piecyk na pellet z DGP - dwa wentylatory nadmuchowe. Możliwość ogrzewania nawet 4 pomieszczeń.

Dwa warianty mocy: 9 i 11 kW.

Głębokość tylko 36cm!!Zamknięta komora spalania.

System czystej szyby.

Duży zasyp - 30kg gwarantyje długą autnomiczną pracę urządzenia.

Piecyk na pellet w stalowej obudowie charakteryzujący się minimalistyczną formą idealną dla wszystkich ceniących sobie nowoczesny ascetyczny design. Asymetryczne panele z lakierowanej stali okalają czarne stalowe drzwi i idealnie łączą się w idealną w swej formie całość, która dzięki lekko zaokrąglonym narożnikom obudowy
staje się optycznie lżejsza.

Delikatne linie i prosta forma sprawiają, że VERSO wygląda elegancko i nowocześnie. Jego duża ceramiczna szyba oferuje największą wizję ognia w piecykach pelletowych typu Slim.

Dwa wentylatory i system klap rozdzielających gwarantuje, że dystrybucja gorącego powietrza może skutecznie ogrzać nawet 4 pomieszczenia w niewielkich odległościach od piecyka, a 3 efektywnie w odległości do 4m od piecyka.


Niewielka głębokość, hermetycznie zamknięta komora spalania, duża wizja ognia, rozbudowany system DGP i możliwość opcjonalnego sterowania piecykiem za pomocą aplikacji na smartfony, która dodatkowo może być sprzężona z systemem zarządzania inteligentnym domem Thombox czyni piecyk VERSO jednym z najciekawszych urządzeń tej klasy na rynku.

 

 

Galeria