Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176

Piecyk na pellet Ronde LS Evo

Ronde LS Evo 6-9 KW

Ronde LS Evo to piecyk z serii cichych piecyków na pellet.

Jego  obudowa o cylindrycznym kształcie jest wykonana z lakierowanej stali w trzech wariantach kolorystycznych. Nowoczesne a jednoczenie stonowane wzornictwo i okrągły kształt powodują że Ronde stanie się ozdobą każdego wnętrza.

Piecyki serii LS Evo to ultra ciche urządzenia grzewcze, które stanowią hybrydę piecyków powietrznych ogrzewających pomieszczenia dzięki radiacji i naturalnej konwekcji z piecykami o wymuszonej konwekcji, za pomocą wentylatora nadmuchowego.
Zasada działania jest prosta - przy niższych zakresach mocy piecyk nie uruchamia wentylatora nadmuchowego, lub uruchamia go na najniższych obrotach, co gwarantuje bezgłośną pracę. W sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na ciepło lub w wypadku zagrożenia przegrzaniem wymiennika uruchamia wentylator by odebrać nadmiar ciepła.

Wszystko to dzieje się automatycznie dzięki zastosowanemu systemowi automatycznej kontroli komfortu (ACS) i systemowi kontroli procesu spalania KCC, który optymalizuje spalanie i pozwala na oszczędność paliwa. Wszystkie te innowacje czynią ten piecyk jednym z najbardziej zaawansowanym i cichym piecykiem na rynku urządzeń pelletowych.

Dodatkowo modele serii LS Evo można doposażyć w zestaw zdalnej kontroli Thombox i sterować piecykiem za pomocą aplikacji.

Galeria