Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

Piecyk na pellet Noir LS Evo

Noir LS Evo 6-9 KW

Noir LS Evo to piecyk z serii cichych piecyków na pellet.

Jego minimalistyczna stalowa obudowa o kształcie prostopadłościanu jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych. 

Dzięki swej minimalistycznej i nienarzucającej się stylistyce Noir LS Evo może stanowić doskonałą ozdobę zarówno stylowych jak i nowoczesnych wnętrz.

Piecyki serii LS Evo to ultra ciche urządzenia grzewcze, które stanowią hybrydę piecyków powietrznych ogrzewających pomieszczenia dzięki radiacji i naturalnej konwekcji z piecykami o wymuszonej konwekcji, za pomocą wentylatora nadmuchowego.
Zasada działania jest prosta - przy niższych zakresach mocy piecyk nie uruchamia wentylatora nadmuchowego, lub uruchamia go na najniższych obrotach, co gwarantuje bezgłośną pracę. W sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na ciepło lub w wypadku zagrożenia przegrzaniem wymiennika uruchamia wentylator by odebrać nadmiar ciepła.

Wszystko to dzieje się automatycznie dzięki zastosowanemu systemowi automatycznej kontroli komfortu (ACS) i systemowi kontroli procesu spalania KCC, który optymalizuje spalanie i pozwala na oszczędność paliwa. Wszystkie te innowacje czynią ten piecyk jednym z najbardziej zaawansowanym i cichym piecykiem na rynku urządzeń pelletowych.

Dodatkowo modele serii LS Evo można doposażyć w zestaw zdalnej kontroli Thombox i sterować piecykiem za pomocą aplikacji.

 

Galeria