Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
biuro@inteligentne-ogrzewanie.pl
 • Kominek? A może piecyk na pellet? Zdecydowanie TAK!

  Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza. Nowoczesny design, włoski styl, najnowsze trendy. Szeroki wybór kształtów oraz kolorystyki, począwszy od metalu, szkła, aż po ceramikę. Urządzenia Caminetti Montegrappa idealnie wpasują się w każde wnętrze. Szybki i czysty montaż.

 • Caminetti Montegrappa
  NOWOŚCI I TRENDY 2018

  W 2018 roku prezentujemy nowe modele piecyków i kominków. Seria EVO
  to propozycja dla najbardziej wymagających. Zachwyca zarówno rozwiązaniami technologicznymi, jak i designem. Sprawdź najnowsze trendy, wybierz swój model i ciesz się ciepłem domowego ognia!

 • Drewno i pellet - ekologiczne paliwo odnawialne

  Czyste i efektywne spalanie, emisja pyłu zawieszonego PM 10 na poziomie
  20 mg/m3. Piecyki na pellet to rozwiązanie przyjazne dla otoczenia. Pełna automatyka urządzenia to gwarancja komfortu użytkowania. Nasze piecyki spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy emisji spalin,
  w tym ECO DESIGN 2022.

 • Ponad 40 lat doświadczenia, najwyższa jakość, włoski design

  Piecyki Caminnetti Montegrappa - zaprojektowane zgodnie z włoskimi trendami, zachwycają piękną wizją ognia. Najlepsza jakość materiałów oraz wieloletnie doświadczenie w branży dają gwarancję wysokiej klasy produktu przyjaznego użytkownikowi i środowisku.

 • Pellet tańszy od drewna!

  Wysoka sprawność (powyżej 90%) gwarantuje niską cenę ogrzewania. Spalanie już od 0,5 kg na godzinę, czyli jedyne 45 GROSZY za godzinę użytkowania piecyka! Modulowana moc, wygoda, cicha praca, komfort temperatury
  w pomieszczeniu. Już teraz ciesz się ciepłem i wizją ognia.

 • Wygodna, stylowa alternatywa dla kominka

  Ciesz się ciepłem i widokiem ognia przez wiele godzin. Automatycznie rozpalany piecyk z podajnikiem pelletu. Czysto i bezproblemowo, bez konieczności dokładania paliwa. Zapewnij sobie czyste ściany, przytulną atmosferę i ciepło domowego ogniska już teraz!

Piecyki na pellet - Czy zastąpią tradycyjne kominki na drewno?

Z każdym rokiem urządzenia peletowecoraz śmielej wkraczają na rynek urządzeńkominkowych. W czasach dynamicznegopostępu i dostępu technologii nawet prozaicznaczynność, jaką jest spalanie drewnado celów grzewczych i estetycznych, ulegaprzemianom.

Piecyk na pellet - SKIN A EVO

Walka toczy się o każdyprocent sprawności oraz - a może przedewszystkim - o komfort użytkowania.Rosnące ceny drewna opałowego,brak przestrzeni na jego składowanie, niemówiąc już o jego sezonowaniu sprawia,że klienci w miejsce tradycyjnego kominkacoraz chętniej wybierają automatyczneurządzenia peletowe.

echy, jakimi sięcharakteryzują, a z którymi tradycyjnepaleniska nie są w stanie konkurować, to:automatyczne rozpalanie; automatycznepodawanie paliwa; kontrolowana temperaturaw pomieszczeniu; sprawność 90%;wyjątkowo czyste spaliny; małe wymaganiakominowe; niewielka ilość popiołu.Czterdziestoletnie doświadczeniew produkcji kominków oraz pieców opalanychdrewnem zostało wykorzystane przytworzeniu nowej linii produktów, któreobecnie podbijają Europę.

 

Caminetti Montegrappa jest włoskimproducentem wolno stojących piecykówi kominków na pellet. Nasze piecykigwarantują wyjątkowy komfort i łatwośćobsługi, a ich unikalny włoski designpozwoli nadać pięknego ciepła każdemuwnętrzu. Jednocześnie nowoczesnazaawansowana technologia i wysokajakość materiałów gwarantują najwyższebezpieczeństwo i kulturę pracy urządzeńdostępnych w czterech wariantach.Piece z wymuszoną konwekcją działająjako ogrzewacz pomieszczenia, w którymjest zlokalizowany.

 

Gorące powietrze emitowanejest bezpośrednio z paleniska przezszybę oraz wymuszony obieg powietrzaogrzewanego, tzw. wymuszoną konwekcję.Mamy bezpośrednią kontrolę nad ilościąwydmuchiwanego powietrza przez płynnąregulację obrotów wentylatora. Dostępnew mocach 6 i 9 kW, aby optymalnie dopasowaćmoc do wielkości pomieszczenia,w którym będzie pracować.Piece z dystrybucją gorącego powietrza(DGP) to rozwiązanie doskonale znanez rozwiązań kominkowych, pozwalającena szersze wykorzystanie naszych pieców.Montując kanały powietrzne do gotowychkróćców przyłączeniowych, możemywysyłać ogrzane powietrze do sąsiednichpomieszczeń.

Caminetti Montegrappa - logo

Pozostałe walory, takie jakautomatyczne uruchamianie, współpracaz czujnikiem temperatury oraz możliwośćobsługi pilotem, są wspólne dla wszystkichtypów urządzeń. Występują w mocach9 i 12 kW.Piece z płaszczem wodnym są rozwiązaniemzapewniającym ogrzewanie dlacałego domu lub mieszkania wraz z ciepłąwodą sanitarną. Dzięki takiemu rozwiązaniunasz piękny piec stanowi samodzielnecentralne ogrzewanie, pozostawiając namradość z obcowania z „żywym" płomieniemwidocznym przez szybę. Dostępnemoce urządzeń: 12, 15 i 20 kW.

 

Wkłady kominkowe na pellet są propozycjądla osób, które chcą czerpać z komfortu,jakie oferuje spalanie pelletu, jednaksame chcą kształtować bryłę, w którejumieszczony jest wkład. Wkłady dostępnesą w wersji powietrznej, jak i wodnej.Posiadają wszystkie funkcje piecyków.Wszystkie urządzenia CaminettiMontegrappa współpracują z czujnikiemtemperatury w pomieszczeniu, aby utrzymaćoptymalny komfort ciepła. Czasowyregulator pracy powoduje automatyczneuruchamianie i wygaszanie urządzenia,dbając o maksymalną wygodę użytkownikaoraz zapewniając jednocześnie ekonomięeksploatacji. Niezależnie od mocy nominalnejurządzenie płynnie moduluje moc.Szeroką gamę produktów CaminettiMontegrappa, ich unikalny designi kolorystykę można zobaczyć na stronieinternetowej: www.piecykinapelet.pl.

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków Caminetti Montegrappa.


@inteligentne.ogrzewanie